PcFix serwis komputerowy 24h

Zajmujemy się serwisem, naprawą laptopów, tabletów oraz komputerów PC.
W zależności od usterki dane naprawy wykonujemy w serwisie lub na miejscu u klienta.

Specjalizujemy się w naprawach notebooków wszystkich producentów. Chcąc dostosować się do potrzeb naszych klientów, prowadzony przez nas serwis komputerowy oferuje najwyższej jakości usługi. Każdego dnia dbamy o to, aby działalność nastawiona była na likwidowanie awarii sprzętu elektronicznego. Serwis PcFix cieszy się u naszych klientów dużym zaufaniem. Ważnym elementem w ofercie jest również naprawa tabletów.

Nie możesz pracować? Twój komputer zawiesza się?
Pomożemy Tobie wrócić szybko do pracy!

Zajmujemy się serwisem, naprawą laptopów, tabletów oraz, komputerów PC. W zależności od usterki dane naprawy wykonujemy w serwisie lub na miejscu u klienta. Dzięki temu często potrafimy pomóc naszym klientom w “sytuacjach kryzysowych”. Profesjonalizm i zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu!

Możesz nam zaufać. Naprawy wykonywane są najnowszymi technikami i z wykorzystaniem oryginalnych części, co stanowi podstawę najlepszej jakości.

 

Dlaczego my?

Diagnozujemy usterki, dajemy gwarancję, oferujemy sprzęt zastępczy.
A przede wszystkim – naprawimy twój sprzęt. Prosta sprawa – jesteśmy najlepsi.

Sortuj wg:
 • 1-2.jpg

  Doświadczenie

  Zajmujemy się serwisem, naprawą laptopów, tabletów oraz, komputerów PC. W zależności od usterki, naprawy wykonujemy w serwisie lub na miejscu u klienta.

 • 2-1.jpg

  Umiejętności

  Naprawiamy notebooki, tablety a także komputery. Od prostych zmian w oprogramowaniu, po zaawansowanie naprawy poszczególnych podzespołów.

 • 3-1.jpg

  Jakość

  Profesjonalizm i zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt pozwala nam osiągnąć wysoką jakość usług.

 • 4-2.jpg

  Gwarancja

  Naprawy wykonywane są najnowszymi technikami i z wykorzystaniem oryginalnych części, co stanowi podstawę najlepszej jakości. Możesz nam zaufać